Multicar-jvk s.r.o.

Trilety Multicar

Historie společnosti

Společnost M-JVK s.r.o. vznikla v roce 1992 a od prvopočátku se výhradně soustředila na opravy a distribuci náhradních dílů pro vozidla MULTICAR.

Zkušenosti z této oblasti se zúročily v následujících letech při prodeji nových vozidel a přídavné techniky této značky na českém trhu. V současnosti obhospodařujeme zákazníky v celé republice a to jak v komunální tak ve stavební oblasti. Díky vyváženosti ceny k využitelnému výkonu a dlouhodobé spolehlivosti patří vozidla MULTICAR nejprodávanějším ve své kategorii. Díky mobilní servisní službě jsme schopni zaručit kvalitu poskytovaných služeb i na tomto rozlehlém území. Na základě dlouholetých zkušeností jsou naši pracovníci schopni Vám být nápomocni při řešení vašich požadavků a potřeb ať již při pořízení této techniky tak i při jejím následném využívání. Nejdůležitějším cílem celého kolektivu pracovníků naší společnosti je Vaše spokojenost po celou dobu životnosti této techniky.

Hlavní činností naší firmy je pronájem vozů Multicar pro letní a zimní údržbu včetně nástaveb a servisu. Našimi hlavními zákazníky jsou velká města, malé obce i soukromníci, kteří provádějí celoroční údržbu komunikací, chodníků a veřejných prostranství.
Další součástí je servis a prodej náhradních dílů.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz